מאמרים אחרונים
 • טיפול העלמת קמטים

  טיפול העלמת קמטים

  טיפול העלמת קמטים ככל שהגיל עולה כך יורדת רמת הקולגן בגוף ומתחילים להופיע קמטים בעור. קמטים בעור יכולים להופיע גם …
 • תהליך עיבוי שפתיים

  תהליך עיבוי שפתיים

  עיצוב ועיבוי שפתיים   שפתיים גדולות ומלאות הן משהו שמושך את העין ותורם ליופי של כל אישה. עיצוב השפתיים צריך …
 • עיבוי שפתיים ומילוי שפתייים

  עיבוי שפתיים ומילוי שפתייים

  עיבוי שפתיים נדרש לבצע כי השפתיים מאבדות נפח עם הזמן. שפתיים של אישה משדרות הרבה על עצמה ושפתיים בשרניות משדרות …

פיסול פנים

הפתרון למראה מושלם – פיסול פנים

לכל אחת חשוב המראה החיצוני שלה. ואין משמעותי יותר להתרשמות מההופעה הכללית כמו המראה של הפנים. אך למרבה הצער יש שינויים שחלים במרוצת השנים ומשפיעים מאוד על מראה הפנים. זה קורה בעיקר בגלל התדלדלות של חומרים נחוצים בעור הפנים. חומרים כמו אליסטין וקולגן שהם אלו שאחראים על הגמישות של העור ועל המראה הצעיר של גיל הנעורים. בגיל בוגר יותר כאשר החומרים הללו מתדלדלים חלים שינויים משמעותיים במראה.

מראה מבוגר ואפילו זעוף

יש מי שישלים עם המראה ויגדיר אותו כמראה בוגר, אך יש רבים אחרים שרואים במראה הזה פרצוף זועף, כמו בולדוג זעפן… היות ועור הפנים לא יציב ומתוח על הפנים הוא נכנע לכוח המשיכה וצונח כלפי מטה. כך צורת הפנים והמבנה מאבדים את הצורה ואת העיצוב המקורי ונראים נפולים ומבוגרים.

ניתוח פלסטי, אבל לא רק

בעבר כל מי שרצתה לשפר את המראה של הפנים שלה ולתקן את הנזק שנוצר עם השנים הייתה מועמדת לניתוח פלסטי. אמנם בניתוח ניתן לתקן את הנזק הזה. אך גלוי לכל בר דעת שלא רצים בקלילות לניתוח אף אם מדובר בניתוח פלסטי. הליך כירורגי הינו פולשני וגורר בעקבותיו חתכים ותקופת החלמה. כל אילו לא נחשבים למענגים בלשון המעטה.

תיקון המראה באמצעות פיסול פנים

אך ההתפתחות של האמצעים השונים בתחום הקוסמטיקה והאסתטיקה הרפואית מבשרים גם לך את הבשורה המרנינה. לא חייבים לבצע ניתוח פלסטי כדי להחזיר את הפנים שלך למראה צעיר ורענן יותר. באמצעות פיסול פנים ניתן להיטיב עם המראה ולהראות צעירה בהרבה.

תהליך של פיסול פנים

נסביר אם כן מהו התהליך של פיסול פנים. בתהליך של הפיסול מוזרקים לפנים של המטופלת חומרי מילוי שונים. חומרי המילוי מתחלקים לסוגים שונים. קיים חומר מילוי מסוג חומצה היאלורונית. חומצה זו קיימת בגופנו ובשנים בהן יש ירידה בכמות החומצה הנמצאת בגוף ניתן להזריק חומר כזה שיוצר בתנאי מעבדה לפנים.

זריקות בוטוקס

כאשר מדובר על קמטי הבעה שנוצרו במשך השנים ניתן להשתמש בזריקות בוטוקס. זריקות אלו מסייעות בהעלמת קמטי הבעה.