מאמרים אחרונים
 • טיפול העלמת קמטים

  טיפול העלמת קמטים

  טיפול העלמת קמטים ככל שהגיל עולה כך יורדת רמת הקולגן בגוף ומתחילים להופיע קמטים בעור. קמטים בעור יכולים להופיע גם …
 • תהליך עיבוי שפתיים

  תהליך עיבוי שפתיים

  עיצוב ועיבוי שפתיים   שפתיים גדולות ומלאות הן משהו שמושך את העין ותורם ליופי של כל אישה. עיצוב השפתיים צריך …
 • עיבוי שפתיים ומילוי שפתייים

  עיבוי שפתיים ומילוי שפתייים

  עיבוי שפתיים נדרש לבצע כי השפתיים מאבדות נפח עם הזמן. שפתיים של אישה משדרות הרבה על עצמה ושפתיים בשרניות משדרות …

פיסול אף ללא ניתוח

ניתן לבצע פיסול אף לא ניתוח במקרים מסויימים

אם יש לכם צורך או רצון להיטיב עם מראה הפנים שלכם ולשנות את מה שנראה בעיניכם כלא מוצלח, תוכלו לעשות זאת באמצעות שיטות לפיסול פנים. אם בעבר כל טיפול אסטטי וכל שינוי שרציתם לבצע במראה ובמבנה הפנים שלכם היה חייב להיות כרוך בניתוח פלסטי, הרי כיום ניתן להגיע לתוצאות נהדרות בלי טיפול כירורגי כלל. ומאחר שיש רבים שנרתעים מטיפול כירורגי עשוי פיסול אף ללא ניתוח להוות פתרון נהדר למצבים שונים.

למה לבצע פיסול אף?

יש מצבים שונים בהם אנשים מחליטים על ביצוע של פעולה לצורך שיפור מבנה האף שלהם. זה קורה לעיתים בשל פגיעה שגרמה לנזק במראה ובמבנה של האף. זה עלול לקרות לאחר ניתוח אף שהתוצאה שלו לא משביעת רצון ויש צורך לשפר את המראה. וזה יכול להיות צעד לצורך שיפור מראה האף מבחירה של המטופל שרוצה לשנות את האף שלו.

כיצד זה מתבצע?

פיסול אף ללא ניתוח הינו הליך טיפולי שמתבצע ללא ניתוח. שיטת הטיפול היא באמצעות הזרקות של חומרים שונים אל מתחת לעור. כך מפסלים את מבנה האף ומגדירים אותו מחדש לפי התוצאה המבוקשת.

אין הרדמה אין חתכים

בשונה מניתוח שכולל גם חתכים ותקופת התאוששות מהניתוח. כאשר מדובר על פיסול פנים אין בכלל חתכים ולרוב גם לא מדובר על טיפול שגורר בעקבותיו תקופת התאוששות. היות והטיפול הינו לרוב פשוט ולא פולשני כמו ניתוח.

התייעצו עם המומחים

בשביל להחליט על ביצוע של פיסול אף יש לפנות אל המומחים בתחום ולהתייעץ איתם. חשוב להגדיר את המטרה שלכם בטיפול . כך אפשר יהיה לבצע את הטיפול בצורה מיטבית ולהביא אתכם לידי המטרה הרצויה לכם.

השוו ובררו

בשביל להיות בטוחים שהטפול שתקבלו הינו מוצלח ומקצועי חשוב לבדוק את העוסקים בתחום זה ולבחור מתוכם את מי שיש לו את היכולת ואת הכלים להעניק לכם טיפול מקצועי ומושלם, כזה שתהיו מרוצים ממנו. שזה כולל שביעות רצון מהמראה של הפנים שלכם לאחר הטיפול. וכן בזמן הטיפול עצמו – שהוא יתבצע בידיים אמונות ככל האפשר.