מאמרים אחרונים
 • טיפול העלמת קמטים

  טיפול העלמת קמטים

  טיפול העלמת קמטים ככל שהגיל עולה כך יורדת רמת הקולגן בגוף ומתחילים להופיע קמטים בעור. קמטים בעור יכולים להופיע גם …
 • תהליך עיבוי שפתיים

  תהליך עיבוי שפתיים

  עיצוב ועיבוי שפתיים   שפתיים גדולות ומלאות הן משהו שמושך את העין ותורם ליופי של כל אישה. עיצוב השפתיים צריך …
 • עיבוי שפתיים ומילוי שפתייים

  עיבוי שפתיים ומילוי שפתייים

  עיבוי שפתיים נדרש לבצע כי השפתיים מאבדות נפח עם הזמן. שפתיים של אישה משדרות הרבה על עצמה ושפתיים בשרניות משדרות …

עיבוי שפתיים

טיפול לצורך עיבוי שפתיים

טיפולים אסתטיים חדשניים ומתקדמים מציעים כל מי שזקוק מענה למצבים שונים. כאשר יש לכם מראה או מבנה שלא מחמיאים לכם תוכלו לבצע שינוי ולעבור טיפול אסתטי שיעזור לכם לקבל את המראה הרצוי לכם. גם השפתיים שלנו לא תמיד נראות כמו שהיינו רוצים שהם ייראו. ולצורך כך ניתן לבצע עיבוי שפתיים.

למה זה קורה?

ראשית נתייחס לכך שיש מי שנולדו עם שפתיים דקות. זה אומר שתווי הפנים המולדים שלהם הם כאלו. אך לעומת זאת יש תהליך מוכר שמתרחש בסביבות גיל ארבעים. כאשר נפח השפתיים הולך ויורד. חשוב לציין כי לא מומלץ לבצע טיפול של עיבוי שפתיים לפני גיל שמונה עשרה. הגיל בו נשים רבות פונות לבצע עיבוי שפתיים הוא בסביבות גיל ארבעים. שכן אז נוצר מצב בו השפים נעשו דקיקות וחסרות נוכחות כמו שהיינו רוצים.

כיצד מבצעים את הטיפול?

ראשית יש לציין כי הטיפול מבוצע בהרדמה מקומית. לאחר שהאזור מורדם ומאולחש ניתן לבצע את הטיפול. במהלך הטיפול מזריקים לשפתיים חומרי עיבוי שונים. חלק מהחומרים הינם חומרים טבעיים וחלק חומרים מלאכותיים. לעיתים חומר המילוי בעצמו הוא הממלא והמעבה את השפתיים. ופעמים מדובר בחומר שגורם לגוף לבנות סביבו רקמות שהן אלו שמעבות את השפיים.

פגישת ייעוץ

לפני טיפול כזה חשוב להיפגש עם המטפל ולשוחח על מטרת הטיפול. לשמוע מהן האפשרויות השונות ולקבל מושג על אופן הטיפול ועל מה שכרוך בכך. כאשר דנים בעניין יש לדון בצורה הרצויה של השפתיים עם תום הטיפול. יש לדון בחומרי המילוי בהם ימלאו את השפתיים ולהתייחס לאלרגיות של הפציינט. שכן יש חומרים מסוימים שיש כאלו המפתחים אליהם אלרגיה.

התאוששות

לאחר הטיפול יהיה על המטופל לחוות תקופה של הסתגלות וחזרה לשגרה אמנם יש הבדלים שונים מבחינת צורת הטיפול וחומרי המילוי בהם נעשה שימוש וכן מבחינת האופן בו מגיב המטופל לטיפול שהוא קיבל. באופן כללי מיד לאחר הטיפול ייתכן שתרגישו תחושה של נפיחות בשפתיים וחוסר נוחות באכילה ובדיבור. בכל מקרה לאחר תקופת הסתגלות קצרה תוכלו ליהנות מהמראה הרענן שלכם ולחייך חיוך חדש ויפה.