מאמרים אחרונים
 • טיפול העלמת קמטים

  טיפול העלמת קמטים

  טיפול העלמת קמטים ככל שהגיל עולה כך יורדת רמת הקולגן בגוף ומתחילים להופיע קמטים בעור. קמטים בעור יכולים להופיע גם …
 • תהליך עיבוי שפתיים

  תהליך עיבוי שפתיים

  עיצוב ועיבוי שפתיים   שפתיים גדולות ומלאות הן משהו שמושך את העין ותורם ליופי של כל אישה. עיצוב השפתיים צריך …
 • עיבוי שפתיים ומילוי שפתייים

  עיבוי שפתיים ומילוי שפתייים

  עיבוי שפתיים נדרש לבצע כי השפתיים מאבדות נפח עם הזמן. שפתיים של אישה משדרות הרבה על עצמה ושפתיים בשרניות משדרות …

ניתוח אף

מעט מידע על ניתוח אף

ניתוחים פלסטיים הם דבר נפוץ. הללו מבוצעים בדרך כלל בצורה כירורגית והמטרה של הטיפול הוא לרוב שינוי של איבר או חלק בגוף. השינוי הוא מבחינת גודל, מבנה או מראה. מטרת ניתוחים אלו איננה נחשבת למצילת חיים. ולעיתים זו החלטה אישית של המטופל ומגיע מתוך בחירה ורצון לבצע שינוי כלשהו במראה החיצוני שלו.

אז למה לבצע ניתוח אף?

ניתוחים פלסטיים מבוצעים לרוב בשל שתי סיבות מרכזיות. האחת לצורך שיפור המראה. כלומר ביצוע שינוי בעיצוב המולד של האדם לצרכים אסטטיים. והשנייה היא לצורך שחזור איברים לאחר פגיעה של תאונה או כל נזק שארע לאדם. הניתוח מאפשר לו לחזור למראה המוכר וההתחלתי שהיה לו לפני הפגיעה. אמנם לאחר פגיעה יהיה הניתוח חשוב יותר וכמובן שהחשיבות של הניתוח תהיה תלויה בסוג הפגיעה ובחומרתה.

החלטתם לבצע ניתוח?

אם החלטתם שאתם רוצים לבצע ניתוח אף בשל סיבה אסטטית עליכם לדעת מספר דברים. ראשית יש המלצה לגבי הגיל המתאים לטיפול. לצורך ביצוע הניתוח יש חשיבות שהאף יגיע לרוב התפתחותו. כלומר יהיה מפותח בכ- 90 אחוזים. לכן הגיל המומלץ הוא גיל שש עשרה ומעלה. לפני כן לא מומלץ לבצע ניתוח אף לצרכים אסתטיים כלל. כמובן שיש לבדוק כל מטופל לגופו לצורך החלטה בדבר כדאיות של ביצוע הניתוח.

אלחוש והרדמה בעת הניתוח

כמו בכל פעולה כירורגית יש לבצע אילחוש לצורך ביצוע הטיפול. לעיתים ההרדמה מקומית ופעמים ישקול הצוות הרפואי לבצע הרדמה כללית, בכל מקרה יוחלטו ההחלטות המתאימות לפציינט וליתר הנתונים סביב. הניתוח מתבצע על ידי חתכים בתוף האף וכך מבצעים את הניתוח.

הולכים על ניתוח אף?

אם החלטתם ללכת על כיוון של ניתוח אסטטי לשינוי מראה האף שלכם מומלץ להתייעץ עם המומחים. וזאת במטרה לשמוע המלצות ולקבל מידע אחראי ומותאם לנתונים האישיים שלכם. כך תוכלו להחליט את ההחלטות שלכם בדבר ביצוע הניתוח. ראשית, האם לבצע את הניתוח, במקרה שלא מדובר על צורך קריטי. שנית – מהי הדרך הטובה ביותר לבצע את הניתוח. ושלישית, מהו הזמן המומלץ.
פיסול אף ללא ניתוח

לא חייבים בכל מקרה לבצע ניתוח אף. ניתוח גם לפסל את האף ללא ניתוח במקרים מסוימים עם הזרקה של חומרים לפנים כמו בוטוקס, סיליקון או חומצה היאלורונית