מאמרים אחרונים
 • טיפול העלמת קמטים

  טיפול העלמת קמטים

  טיפול העלמת קמטים ככל שהגיל עולה כך יורדת רמת הקולגן בגוף ומתחילים להופיע קמטים בעור. קמטים בעור יכולים להופיע גם …
 • תהליך עיבוי שפתיים

  תהליך עיבוי שפתיים

  עיצוב ועיבוי שפתיים   שפתיים גדולות ומלאות הן משהו שמושך את העין ותורם ליופי של כל אישה. עיצוב השפתיים צריך …
 • עיבוי שפתיים ומילוי שפתייים

  עיבוי שפתיים ומילוי שפתייים

  עיבוי שפתיים נדרש לבצע כי השפתיים מאבדות נפח עם הזמן. שפתיים של אישה משדרות הרבה על עצמה ושפתיים בשרניות משדרות …

הזרקת בוטוקס

הזרקת בוטוקס למראה צעיר יותר – טל קבסה

המראה של הפנים של האדם משפיע ביותר על ההרגשה הכללית שלו. מי שמרגיש זקן ולא מרוצה מהמראה שנשקף מולו במראה, נוטה להזדקן מהר יותר ולפתח תופעות נוספות הקשורות לזקנה. אך מי שרואה את עצמו כצעיר ושומר על הרגשה צעירה שומר על עצמו צעיר יותר מבחינת ההרגשה ומבחינת המצב הבריאותי שלו. אף אחד לא רוצה להראות זקן מכפי גילו…

קמטי הבעה

אך הפנים שלנו נוטות לגלות סמנים של הזדקנות. זה קורה בגיל לא מבוגר כל כך, כאשר השימוש בשרירי הפנים מתחיל לתת את אותותיו על המראה של הפנים ומותיר רישומים מסוג קמטי הבעה. כך נוצרים קמטוטם לא רצויים באזור המצח וסביב העיניים. סביב הפה ועל הלחיים. קמטי ההבעה הללו הם לא רצויים היות והם גורמים למראה מבוגר ולא רצוי.
אז מה עושים?
בשביל להעלים את קמטי ההבעה הללו ניתן להשתמש באמצעים שונים. כאשר השיטה הטיפולית המומלצת למקרים אלו היא שיטה של הזרקת בוטוקס. בוטוקס הינו חומר שנחשב לרעלן קטלני הוא נכנס לתחום הרפואה ומשמש למטרות שונות. השימוש בו נעשה במינונים נמוכים ומבוקרים. לצורך העלמת הקמטים מזריקים לעור הפנים מהחומר את המכות הנדרשת. החומר מוזרק אל השריר. וההשפעה שלו היא בכך שהוא גורם לשריר להיות רפוי.
כמה זמן זה מחזיק מעמד?
מאחר ומדובר בטיפול שאינו נחשב לפולשני או כירורגי והחומר המוזרק משפיע על השריר. לאחר תקופה בה החומר מתפוגג חוזר המצב לקדמותו. זה קורה לרוב בתקופה של חודשים. לאחר שפגה ההשפעה של ההזרקות ניתן לפנות לקבל הזרקות נוספות.
רופאים מומלצים בלבד
לצורך טיפול של הזרקת בוטוקס מומלץ לפנות אך ורק למטפלים מוסכמים ומקצועיים היות ומדובר בטפול המשפיע על המראה וכן על ההרגשה חשוב לבצע אותו בצורה מקצועית ואחראית ככל האפשר. ההזרקה חייבת להיעשות בידיים אמונות ומקצועיות כדי שההרגשה בזמן הטיפול תהיה סבירה וכן שההשפעה של הטיפול תהיה טובה ככל האפשר. חשוב לברר על המכונים השונים ועל המרפאות השונות בהן ניתן לבצע את הטיפול ולבחור את הטוב ואת המקצועי ביותר.